Brillantdamenring
Weißgold 585, Brillant ca. 23 ct, RW 57øg1
Expert: Doris Pramböck
Doris Pramböck
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
11.07.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Brillantdamenring
Expert: Doris Pramböck
Doris Pramböck
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.07.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.07. - 11.07.2012 |
Položky z jiných aukcí
- Citrindamenring
- Schmuckstein Ring
- Briefstück/gestempelt - Österr. Abstempelungen AUSSEE IN MÄHREN Schraffenstempel auf Briefstück (Müller 113a/180 P),
- PKW "BMW 520d xDrive G30 B47",